Dárečky pro svatební hosty

Přijde Vám klasická výslužka již klišé a rádi byste dali svým blízkým něco na památku? Přemýšlíte jak je nejlépe obdarovat? 

V tom případě máme pro Vás personalizované dárečky, které budou dokonale ladit k Vašemu svatebnímu dni. Nejen, že Vám ušetří za výzdobu, ale zároveň si Vaši hosté budou moci připomínat i po letech, jak byla Vaše svatba krásná. 

Jaké dárečky pro Vás vytvoříme? Ve fantazii se meze nekladou - vytvoříme Vám dárečky od tradičních, přes ty velmi ojedinělé. Opět je pro nás důležitá jedinečnost, proto se zaměříme hlavně na Váš svatební den a jeho styl. 

Velmi tradiční jsou již viněty a etikety na další dobroty, jako jsou svatební vína či minivína, pečené čaje, svatební čokoládky, tvrdý alkohol a jiné. Dále pak drobnosti, které dozdobí Vaši sváteční tabuli či ozvláštní prostor, kde se bude konat hostina - svíčky, mýdélka, samolepky, hrníčky či placky, magnetky a třeba různé vějíře, když se bude jednat o letní svatbu nebo ozdoby na vánoční stromeček, pokud se bude jednat o zimní svatbu

SVATEBNÍ DÁREČKY DLE PŘEDLOHY

Líbí se Vám některé z našich předpřipravených dárečků? Pokud ano, můžete si vybrat z následujících typů a případně je sladit s dalšími originálními tiskovinami.

Stačí nám napsat e-mail s typem dárečku, o který máte zájem a počet kusů. Následně bychom Vám zaslali předběžnou kalkulaci - čím více objednaných kusů, tím bude lepší cena za 1 kus výrobku. 

Etikety na víno

Svatební čokoládky

Vytvořeno s láskou © 2021 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!