Dárečky pro svatební hosty

Přijde vám klasická výslužka již klišé a rádi byste dali svým blízkým něco na památku? Přemýšlíte jak je nejlépe obdarovat? 

V tom případě máme pro vás personalizované dárečky, které budou dokonale ladit k vašemu svatebnímu dni. Nejen, že vám ušetří za výzdobu, ale zároveň si vaši hosté budou moci připomínat i po letech, jak byla vaše svatba krásná. 

Jaké dárečky pro vás vytvoříme? Ve fantazii se meze nekladou - vytvoříme vám dárečky od tradičních, přes ty velmi ojedinělé. Opět je pro nás důležitá jedinečnost, proto se zaměříme hlavně na váš svatební den a jeho styl. 

Velmi tradiční jsou již viněty a etikety na další dobroty, jako jsou svatební vína či minivína, pečené čaje, svatební čokoládky, tvrdý alkohol a jiné. Dále pak drobnosti, které dozdobí vaši sváteční tabuli či ozvláštní prostor, kde se bude konat hostina - svíčky, mýdélka, samolepky, hrníčky či placky, magnetky a třeba různé vějíře, když se bude jednat o letní svatbu nebo ozdoby na vánoční stromeček, pokud se bude jednat o zimní svatbu

SVATEBNÍ DÁREČKY DLE PŘEDLOHY

Líbí se vám některé z našich předpřipravených dárečků? Pokud ano, můžete si vybrat z mnoha typů a případně je sladit s dalšími originálními tiskovinami.

Stačí nás kontaktovat s typem dárečku, o který máte zájem a počet kusů. Následně bychom vám zaslali předběžnou kalkulaci - čím více objednaných kusů, tím bude lepší cena za 1 kus výrobku.

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!